Úvod » Ekodrogerie a kosmetika » Tělová kosmetika » Tuhé mýdlo ALL-ONE Levander 140g DR.BRONNER'S
Tuhé mýdlo s uklidňující vůní levandule je vhodné pro pokožku celého těla i vlasy. Perfektně myje, vyživuje, zklidňuje a chrání před vysušením.
Tuhé mýdlo Dr. Bronner's Lavender má příjemnou vůni levandule a je vyrobeno z kvalitních rostlinných olejů pěstovaných v ekologickém či fair trade zemědělství. Hodí se na pokožku celého těla, a můžete si s ním umýt dokonce i vlasy. Vytvoří jemnou pěnu, která pokožku perfektně umyje, a zároveň o ni pečuje.
Základem mýdla jsou zmýdelněné oleje z kokosu či palmy, které vytvoří jemnou pěnu, která pokožku dokonale zbaví nečistot i nadbytečného mazu, aniž by ji vysušila, či dokonce podráždila. Mořská sůl nejen podpoří zklidnění pokožky, ale zároveň ji spolu s rostlinnými oleji ochrání před vysušením.
Konopný, olivový či jojobový olej je bohatý na výživné látky, ať už vitaminy, minerály, nebo nenasycené omega-3 a 6 mastné kyseliny. Působí proti zánětům a mají výborné regenerační účinky, takže mýdlo můžete bez obav použít i na vysušenou, ekzematickou či aknózní pokožku. Levandulový olej mýdlu dodává příjemnou, uklidňující vůni a zároveň působí protizánětlivě.
Značka Dr. Bronner´s se pyšní hned několika certifikáty, jako jsou USDA organic, Leaping Bunny či Certified B Corporation. Jejich produkty splňují podmínky FairTrade.
Použití: Mýdlo namočte a v dlaních napěňte. Díky čistě přírodnímu složení ho můžete použít na pokožku celého těla i obličeje.